Tootearvustus: mineraalse meigi võlu Sampure mineraalsete toodetega

jaanuar 23, 2018

Hei! Tänase postituse kirjutamise pärast olen elevil olnud juba tükk aega - nimelt saan täna teile taas mineraalsetest toodetest rääkida, millest viimati oli blogi juttu aastaid tagasi. Sampure Minerals oli kuni detsembrikuuni minu jaoks küllaltki tundmatu firma, olin vaid siit-sealt mõnda arvustust lugenud, kuid isiklikud kogemused puudusid.

Minuga võttis aga ühendust https://purecosmetics.ee, kes muuhulgas ka sügisel minuga põneva intervjuu tegi, kuid sel korral üllatasid nad mind Sampure mineraalpuudri ning mineraalse pealispuudriga.

Enne veel kui aga jõuame toodeteni, siis annan teada, et koodiga iluexpressblogi on nii need Sampure kui ka teised jumestustooted -15% Pure Cosmetics veebipoes soodsamad!

1) Sampure mineraalpuuder - toon Porcelain 
Mis tootega on tegu?
Luksuslik, ülimalt peene tekstuuriga ning õhuline mineraalpuuder, mis toimib jumestuspõhja, peitepulga ning kattepuudrina – kõik veatu jumestuspõhja saavutamiseks ühes tootes. Valmistatud vaid kõige puhtamatest koostiosadest, ei kuivata nahka ning sobib ka kõige tundlikuma ning probleemsema nahaga kasutajale. Sampure mineraalpuuder ei ummista poore ning laseb nahal hingata, hoides seda terve ning säravana.
Väga hea katvusega ning jätab naha terve päeva vältel tervisest pakatavaks, nooruslikuks ning kaitstuks.
+ Ma ei tea kuidas on teiega lood, kuid talvisel ajal on jumestustoodetele õige tooni leidmine alati suur peavalu, kord on liiga hele, kord aga liiga tume. Toon Porcelain ühildub aga suurepäraselt minu praeguse nahatooniga ning ei jäta näonahka liiga kahvatuks, kuid samas ka mitte liiga oranžikaks/kollakaks.
+ Mineraalpuuder on tõepoolest mitmetoimeline, nagu on mainitud ka tootekirjelduses. Näiteks olen mineraalpuudrit kandnud otse nahale, kui soovin kergemat ning loomulikumat tulemust. Kõige sagedasemaks kasutusviisiks on mineraalpuudril saanud aga kattepuudri toime, seda vahetult pärast jumestuskreemi kasutamist. 
+ Põhjus, miks armastan mineraalpuudrit omakorda jumestuskreemi peale panna seisneb suuresti selles, et mineraalpuuder parandab meigi püsivust tunduvalt ning ühtlustab meigipõhja. 
+ Mineraalpuuder on koostiselt õhkõrn ning ei tekita "raskustunnet" ega ummista poore. 
-/+ Tegelikult on see omadus suureks plussiks, kuid segab mõnel määral esimesi kasutuskordi - nimelt on mineraalpuudri purgike ääreni toodet täis ning see takistab puudri liikumist pakendis, see omakorda aga takistab puudri kättsaamist ning kaanekesele koputamist. 
- Ainuüksi puudri kasutamisel tuleb peale kanda mitmeid kihte, et tulemus jääks kattev ning ühtlane. Mina olen parema püsivuse tagamiseks kasutanud ka primerit, et puuder paremini nahale kinnituks. 

Sampure mineraalpuuder on saadaval https://purecosmetics.ee/ 4 erinevas värvitoonis 
hinnaga 23.90 eur. Lisandub soodustus  -15% koodiga iluexpressblogi!
Hindeks 8/10


2) Sampure mineraalne pealispuuder - toon Glow
Mis tootega on tegu? 
Luksuslik, siidine ning õhuline segu kvaliteetsetest mineraalidest. Kasutatakse mineraalpuudri peal, et anda nahale perfektne viimistlus. Lisaks hoolitseb pealispuuder selle eest, et nahalt kaoksid ka kõige pisemad ebaühtlused ning peenemadki miimikakortsud – tulemuseks on Photoshopi efektiga jumestuspõhi. Kasutades ainult pealispuudrit, saavutate velvetise ning matistava tulemuse.
Toon Glow – sobib kokku mineraalpuudriga toonis Light Beige, Porcelain ja Sand. Annab koheselt värske ning kumava tulemuse. Sobib ideaalselt modelleerimiseks – võib kasutada ainult highlight piirkondades.
+ Jaaa! Šampanjatoonis soojad särapuudrid on ju mu lemmmikuuud! Soe ja mahedatooniline Glow sobib ideaalselt minu meigikotti ning ühildub suurepäraselt Porcelain toonis mineraalpuudriga. 
+ Kauni ning särava kumaga pealispuuder on oma koostiselt küllaltki sarnane mineraalsele jumestuspuudrile, millest just juttu oli, kuid parima highlight efekti saavutamiseks on pealispuudri koostis veelgi õrnem ning "tolmjam", mis teeb aga lehvikpintsliga põseluul tupsutamise imelihtsaks ja tulemuse ühtlaseks. 
+ Soovitan särapuudrit kasutada tõesti eelkõige näo modelleerimisel - sarnaluul, kulmukaare all, ninaotsal ja õrnalt ka otsmikuluul, kuid olen proovinud ka mineraalpuudri ning särapuudri kokkusegamist, mis annab tagasihoidliku, kuid särava tulemuse üle kogu näo. 
+ Kuna mulle tohutult meeldib särapuudreid kasutada, siis igapäevaselt kannan soovitud piirkondadesse ühe kihi, kuid pidulikuma õhtumeigi tegemisel tupsutan näole alati 2 kihti, et tekitada glamuurne šampanjatoonis läige. 
+ Ei maksa end toote kõrgemast hinnaklassist heidutada lasta, sest särava tulemuse saamiseks kogub toodet tõeliselt vähe (see omadus iseloomustab ka üldiselt mineraalseid tooteid, eriti põsepunasid ja päikesepuudreid) ning seetõttu jagub seda tublisti mitmesadadeks kasutuskordadeks.

Sampure mineraalne pealispuuder on saadaval https://purecosmetics.ee/ 2 erinevas värvitoonis hinnaga 23.90. Lisandub soodustus  -15% koodiga iluexpressblogi!
Hindeks 10/10

Millised on aga sinu varasemad kogemused mineraalmeigiga, jaga minuga oma lemmikuid! :)
Mõnusat nädala jätku!
Eliise

You Might Also Like

0 comments