Tootearvustus: käed 99,9% bakterivabamaks koos Sanitellega

jaanuar 15, 2015

Praegu on igasuguses mõttes täiesti kohutav aeg - esmalt see, kui muutuvad ilmad hetkel on, teisalt see pimedus ja kogu selle tagajärjeks on nõrgenenud immuunsus ning selle tõttu liigub hetkel ringi väga palju grippe ja muid pahasid tegelasi, kes suudavad nii mõnegi paariks päevaks rajalt maha lüüa.
Käsi peaks ju pesema väga sagedasti, eriti enne sööma asumist, kuid mida teha siis, kui käte pesimiseks võimalus puudub? Sellistel puhkudel tulevad appi Sanitelle desinfitseerivad tooted, mis on igati truud abimehed just nendes täbarates olukordades.

Käte desinfitseerimiseks mõeldud geele ja spreisid ma varem proovinud polegi, küll aga olen proovinud puhastavaid salvrätte, mis ajavad samuti asja ära, kuid peale praeguseid katsetusi jäävad kindlasti peale just vedelal kujul pisikuhirmutajad, kuid jõuame peagi ka põhjuseni miks :)

1) SANITELLE Kätegeel E-vitamiini ja makadaamia õliga
Mis tootega on tegu? 
Hävitab 99,99% tuntud bakteritest takistades viiruste, nakkus- ja seenhaiguste levikut. Sisaldab koostisaineid, mis jätavad käed värskeks ja pehmeks. Mõeldud aktiivse elustiiliga inimestele, lapsevanematele kasutamiseks kodus ja väljas, lisaks viiruste leviku ennetamiseks töökohtadel.

Oh taevake - vaadake vaid kui nunnu see juba välja näeb. See pisikene 50ml roosa pudelike mahub nii nii hästi ära kõikjale, kuhu iganes seda ka kaasa ei sooviks võtta.
Purgikest avades tungib ninna väga tugev piiritusehais, kuid see suudab tõeliseks unelmaks ümber muutuda, kui see kätega kokku puutub. Lõhn on minu arvates pigem marjane ja meenutab kirssi või maasikat, mis paneb mind juba tahes-tahtmata purgi järele haarama :)
Geeli sees peituvad suuremad valged pallikesed, mida ma siiani pole veel oma kätele püüda suutnud, küll aga olen märganud väikeseid säravaid täpikesi, mis peale kasutamist ka õrnalt nahale sätendama jäävad.
Purki loksutades on see tõesti geeljas nagu ka ennast kirjeldab, kuid pihule valades on see hoopiski palju vedelam ning see teeb ka kasutamise mugavamaks ja säästlikumaks, sest toodet kulub uskumatult vähe. 
Mida ma veel võiksin ära mainida on see, et see imendub kibekiirelt naha sisse. See on tõesti  ainult sekundite küsimus kui käed juba täiesti kuivaks on saanud :)
Tulemuseks on aga krudisevalt puhtad käed ning samuti annab geel ka kerget niisutust ja otseloomulikult ei puudu ka eespool mainitud imehea lõhn! 
Uus lemmik ja kindlasti asendamatu kaaslane mu igapäevatoimingutes.

SANITELLE Kätegeel E-vitamiini ja makadaamia õliga on saadaval Sanitelle edasimüüjatelt üle Eesti (neid näed siin) umbes 3 euro ringis ja kellel on suurem huvi saab tooteid  hulgi tellida ka 16 kaupa http://sanitelle.eu/, tükihinnaks 2,39 eur.
Hindeks 10/10

2) SANITELLE® Käte sprei E-vitamiini ja Aloe Vera ekstraktiga
Mis tootega on tegu?
Hävitab 99,99% tuntud bakteritest takistades viiruste, nakkus- ja seenhaiguste levikut. Sisaldab koostisaineid, mis jätavad käed värskeks ja pehmeks. Mõeldud aktiivse elustiiliga inimestele, lapsevanematele kasutamiseks kodus ja väljas, lisaks viiruste leviku ennetamiseks töökohtadel.

Paha-paha nüüd ma hakkan kaht toodet võrdlema ja pean tõdema, et see sprei jääb vaid nõksukese geeljast variandist maha.
Väga hea on see, et see on lapiku kujuga ja selle mahutamine pole mitte mingisugune probleem, see mahub väga hästi ka jopetaskusse ega aja seda tobedalt punni.
See sprei on aga läbipaistev ja sellel on väga mõnus pihusti, mis on minu arvates mugavam variant kui valamine. 
Toode on täiesti läbipaistev ja selle laiali hõõrumine ei lähe küll mitte nii mängleva kergusega kui geeli pealekandmine, kuid kuna see on spreina, siis lendub see juba peale pihustades päris mõnusasti laiale pinnale :)
See teeb samuti käed piinlikult puhtaks ja imendub samuti hetkega (mulle tundub, et isegi veel kiiremini kui geel). Lisaks jätab neile mõnusa lõhna, mis meenutab mulle isiklikult mõnda parfüümi, seega on natukene lillelõhna moodi. Lisab ka vedikene kätele pehmust, kuid selle toote põhieesmärgiks on siiski vaid puhtuse tagamine ning ühtlasi on seetäpselt õige toode neile, kes otsivad midagi lihtsat ja kerget :)

SANITELLE® Käte sprei E-vitamiini ja Aloe Vera ekstraktiga on saadaval Sanitelle edasimüüjatelt üle Eesti (neid näed siin) umbes 3 euro ringis ja kellel on suurem huvi saab tooteid  hulgi tellida ka 30 kaupa http://sanitelle.eu/, tükihinnaks 2,39 eur.
Hindeks 9/10


Nagu te näete on toodete hinnad lausa piinlikult odavad ning miks ka mitte teha see väikene investeering mitte oma kätesse vaid just tervisesse, sest neid mustade-käte-haigusi levib hetkel kõikjal... :(

Aitäh Sanitelle'le, et andsid mulle võimaluse nende pärleid teieni tuua! :)
Kuid teile on mul samuti varuks üks üllatus... Õige pea saate ka teie Sanitelle tooteid endale võita, kuid iga asi omal ajal :)
Eliise

You Might Also Like

4 comments

 1. Selveri laadapäeval veeretasin ühte pudelikest tükk aega näppude vahel, aga seekord jäi see kahjuks poodi :)

  VastaKustuta
 2. Minu lemmikud hand sanitizerid on Bath and Body Worksi omad, kuid kahjuks neid eestist ei saa ja olen neid ainult reisidelt saanud :( Kui aga kunagi tekib võimalus teil sinna poodi minna, siis soovitan soojalt neid sealt osta! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Apppiiii.... ma vaatasin nende e-poodi ja ma lihtsalt sulan. Nii odavad hinnad ja niii nii palju värvilisi purgikesi ja puuviljalõhnalisi tooteid... Ma poleks vist pidanud nende kohta googeldama... :D Peab sõbrannadega vist kamba kokku ajama ja sealt miskit tellima, sest saatmine on üsna krõbedavõitu kui üksi tellida.
   Aitäh aitäh selle hea leiu eest!!! :)

   Kustuta
 3. siin on ainult hea ja parim,põhjalikud tootetutvustused ja superhea valik kõike,mina olen väga rahul ja soovitasin seda blogi ka sõbrannadele!Edu!

  VastaKustuta