Me myself and I

Kallis lugeja, suured tänud, et oled jõudnud minu väikesesse ilupessa!
Ma olen Eliise, elan Tartus ning õpin Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas, seega sellest blogist saad jälgida küll peamiselt iluteemalisi postitusi, kuid nende sekka püüan põimida ka veidike oma tudengielu arstiõppes! :)

Lisaks õpingutele olen tegelenud 13 aastat iluuisutamisega, kuid tänaseks olen sportlase rolli vahetanud treeneritöö vastu ning pole midagi lahedamat kui aidata pisikestel uisutajatel teha oma esimesi samme jääl ning jagada nendega võistlustega kaasnevad muresid ja rõõme!

Ennast kirjeldaksin kui  positiivse ellusuhtumisega noort tütarlast, kelle jaoks pole (loodetavasti) ületamatuid takistusi. Sest nagu elu näitab, siis alati ei pruugi kõik minna plaanipäraselt, kuid tühja sellest, ei maksa ju kohe loobumisvõitu anda! :)
Näitena saad minu huvitavat teekonda arstiõppesse jälgida siin ja siin!

Blogimisega alustasin 2013. aasta juulikuu lõpus, sest olin suurel hulgal lugenud ilublogisid ja lõpuks tekkis ka endal suur tahtmine ka miskit ise valmis "punuda". Nii ma olengi oma lehe kallal tasapisi nokitsenud ning usun, et tänaseks olen leidnud just selle õige formaadi ja valdkonna blogimiseks.
Kõik see mis Sinu ees seisab on tehtud suure armastuse ja pühendumusega - naudi seda! :)
Eliise