Tootearvustus: sammuke lähemale säravvalgete hammaste poole

veebruar 02, 2015

Hei mu armsad, ma olen meeletult kaua teist eemal olnud...
Ma olen nimelt kuhjanud endale liiga palju kohustusi jälle! ja ei suuda nende kõigiga toime tulla, tüüpiline mina...
Tänasest postitusest ootasite ehk midagi juustele või miskit meigiriiulisse kuid ei , täna tungin ma hoopiski teie vannitubadesse ja soovitan teile kaht väga head toodet, mis kingivad teile kindlasti kauni naeratuse :)
Harjumatu on küll ilublogidest lugeda hambapastade kohta, kuid mina selle "väljakutse" vastu võtsin ja tegelikult pole see üldsegi mitte esimest korda, aastake tagasi blogisin ka Oriflame hambapastast - hambad on ju ilu pärl ning ka sel teemal tuleb rääkida!

Täna tutvustaksin teile Signal hambapastasid. Millest mõlemad omavad kümmet head omadust Sinu hammaste tervise tagamise heaks. Signal hambapastades on ühendatud hambapasta, - niidi ja suuvee omadused.  Kahjuks ei taha ma eriti uskuda, et hambapasta suudab hambaniiti asendada, kuid miks ka mitte...
Minule saadeti Hill and Knowltoni poolt testimiseks kaks varianti: üks nö unikaalne ja teine valgendava toimega.

1) Signal Ultra Complete hambapasta
Tuubist paistab välja sinakas hambapasta, mille sees on hulganisti veel lisaks valge-sinisekirjusid täpikesi ning mis lõhnab juba kergelt mentooliselt. 
Hambapasta on oma koostiselt väga mõnusa tekstuuriga ning pigem isegi vedelavõitu, mistõttu on seda väga lihtne kanda hambaharjale.
Hambapasta hakkab suus mõnusalt vahutama ning kui lõhn meenutas mentooli, siis maitse on pigem eukalüpti või mõne muu ravimtaime sarnane (kergelt on tunda ka melissi). Maitse poolest ma tootest eriti vaimustuses pole, kuid hingeõhu jätab pasta küll meeldivalt lõhnavaks ning otseloomulikult - puhtaks saavad ka hambad :)

Signal Ultra Complete hambapasta on saadaval kõikides suuremates kauplustes hinnavahemikus 2.5 eur - 3.00 eur.
Hindeks 8/10


2) Signal Glowing White hambapasta
Oma värvuse poolest on valgendav hambapasta ka ise tunduvalt heledam - värvitoon meenutab pigem hallikat, kuid sees on endiselt need valged ja sinakad pallikesed, mida on muideks ka pestes tunda hihihihi :)
Oma omadustelt täpselt sama nagu ka eelmine, kuid maitselt hoopiski palju parem. Minu arvates üks ideaalne variant hambapastast, sest sellel on äärmiselt meeldiv maitse, olgugi et jah hambapastat ei ole kombeks mäluda ja alla neelata, kuid siiski mängib minu puhul rolli see, et hambapesu käigus oleks mu suus meeldiv maitse ning ei tekiks seda õõvastavat tunnet, et rapsin kähku-kähku hambad puhtaks, et mingi jura möks suust välja kihutada. Minu plusspunktid maitsele!
Mis aga puutub valgendamisse, siis... Ütleme nii, et kui hambad on juba kergelt kollakad, siis võib-olla see ehk aitab natuke, kuid siiski ei usu, et see suudab imesid teha. Minupuhul suutis see hambaid valgena hoida ning eemaldada kergelt kollakat kattu, mis hammastele päeva jooksul tekib, kuid sellega saavad hakkama ka kõik teised hambapastad. Pigem on see toode mõeldud selleks, et hambaid hoida valgena, mitte neid valgendada :)
Tõenäoliselt ostaks ma seda varianti heameelega ka uuesti, sest hinna-kvaliteedisuhe on vägagi hästi paigas.

Signal Glowing White hambapastad on saadaval kõikides suuremates kauplustes hinnavahemikus 2.5 eur - 3.00 eur.
Hindeks 9/10Ja nüüd kõigil naeratus näole! :)
Eliise

You Might Also Like

0 comments