Esimene postitus ja sisseostud SAH-ilt

juuli 15, 2013

Iluexpress on ilublogi, kust saab lugeda erinevate ilutoodete arvustusi, ilunippe ja loodan väga selle blogiga pakkuda põnevat lugemist ning abi parimate ilutoodete leidmisel!

Esimeses postituses sooviksin tutvustada mõningaid SAH-ilt ostetud kaupu.Chantal Sessio kuumakaitse/Kaubamaja/ hind: 3,7 eur

Kuna minu praegune kuumakaitse oli otsakorral, ja oli midagi vaja kiirelt asemele osta, siis otsustasin selle toote kasuks, eelkõige hinna ja lõhna tõttu.

Pudelil on kirjas nii:
 •  Annab juustele pehmuse ja sära 
Kahjuks minu juustel erilist muutust pehmuse ja sära suhtes küll ei olnud, pigem lõhnasid need meeletult hästi, mis on selle toote üks suur pluss.
 • Aitab silendada lõhenenud juukseotsi
Sellesse ma eriti ei usu ja tulemust ka ei näinud, kuid võib-olla on asi ka hiljutises juuskelõikuses.
 • Vitamiin B5 niisutab juukseid
See omadus peab paika, sest juuksed on tõesti elujõulisemad ja tunduvad ka siledamad.
 • UV filter kaitseb juukseid kahjulike keskkonnamõjutuste eest
Eks seda ole pikema kasutuse ajal näha ja tunda.

Kokkuvõtteks on tegelikult see päris hea, sest lõhn on super ja hind ka vägagi taskukohane. Arvan, et ostan ka järgmine kord.
Seda saab osta praegu Kaubamaja ilumaailmast ja samuti leidub ka Rosalindi kaupluses.

Chantal Sessio keratiinsprei/Kaubamaja/ 2 eur

Esimesena kutsus seda ostma loomulikult hind, sest juuksesprei kohta on see ikka väga-väga odav. Samuti vajavad minu paksud, kahjustatud juuksed pisut turgutust.

Pudelil on kirjas nii:
 • Suurepärane hooldus kuivadele, kahjustatud ja elututele juustele
Tõesti, see toimib, juuksed on elujõulisemad, ja ka vägaväga pehmed, mis on selle toote üks parimaid omadusi.
 •  Muudab juuksed terveks, siledaks ja säravaks
Ei vaidle millelegi vastu, toimib täielikult.
 • Kaitseb juukseid kõrge temperatuuri ja föönitamise eest
Seda ma nüüd ei julge usaldada, igaks juhuks kasutan endiselt kuumakaitset edasi.

Kokkuvõtteks nii palju, et siiski soovitaksin toodet neile, kes puutuvad tihedamini kokku kuumtöötlemisega, sest nagu ka mu juuksur ütles, siis keratiin hakkab toimima alles siis, kui see on kuumusega juustesse lukustatud. Mina jäin sellega väga rahule ja mu kahjustatud juuksed vajasidki just sellist päästerõngast.
Samuti saab ka seda osta praegu Kaubajaa ilumaailmast ja ka seda Rosalindi kaupluses

Laura Conti vitamin booster/Kaubamaja/ 1,5 eur 

Mul on väga nõrgad küüned ja halva kasvuga, seega mõtlesin proovida midagi mis neid kasvama paneks, enne kaalusin Sally Hanseni Nailgrowth Miraclet, kuid peale selle laki proovimist unustasin kohe selle plaani, kuid selle kohta olen ka erinevatest blogidest palju kiidusõnu lugenud.

Niisiis, pakil on kirjas:
 • Kaitseb ja toidab kahjustatud nõrku küüsi
Seda on tunda kohe peale laki pealekandmist ja kuivamist. Küüned on tugevamad ja mõnikord kipuvad mul küüned osadest lakkidest kollaseks minema ja see lakk eemaldas selle probleemi 1-2 päevaga.
 • Aitab küüntel kasvada pikaks ja vastu panna lõhenemisele ja purunemisele
Küüned pani kasvama küll ja kohe päris hästi, aga lõhenevad ikkagi veidikene.

Kokkuvõtteks on see tegelikult päris hea toode, sest oma eesmärki täidab: paneb küüned kasvama ja muudab tugevamaks, samuti toidab küüsi vitamiinidega. Seda on hea peale kanda ja samuti kuivab see üsna kiiresti. Hea hinna ja kvaliteedi tõttu võtsin endaga lausa 3 lakki kaasa, et ikka kauemaks jätkuks, sest mujal ma neid müügil pole näinud.
Saadaval praegu Kaubamaja ilumaailmas, lisaks on seal veel selle kaubamärgi tooteid küüntele.

MIYO lip me lipstick no. 05 Cherry Blossom/Kaubamaja/3,5 eur

Sellelt huulepulgalt ma erilisi üllatusi ei oodanud, tavaline roosa, ainult väga hea lõhna ja maitsega, pole ka väga kuiv ja püsib üsna hästi ka peal. Kuid siiski, teist korda enam ei ostaks.
Saadaval kaubamaja ilumaailmas ja ka Rosalindi kauplustes.

BYS kulmu- ja ripsmekamm/Kaubamaja/2,9 eur

Kuna minu vana ripsmekamm otsustas ära kaduda, pidin endale uue soetama. Hari on hea ja lai ning see aitab kiirelt tulemuseni jõuda, aga ainus toote halb külg on see, et hari otsustas liimist lahti tulla ja see kukub pidevalt selle pulga otsast ära.
Saadaval Kaubamaja ilumaailmas.


Tegelikult jäin ma ostudega rahule, milleski pettuma ei pidanud ja oma hinna kohta teevad nad väga head tööd. Erilised lemmikud on mul kindlasti keratiinsprei ja küünelakk.
Tänaseks lõpetan.

Parimate soovidega,
Eliise

You Might Also Like

3 comments

 1. Chantal Sessio asemel oleks võinud Lakme Teknia sarja ette võtta. Mis on küll muidugi kallim aga vägagi toimiv ja Miyo huulepulga asemel oleks võinud Miyo Kiss Me lipglossi kasutada.... samuti hea lõhnaga, superpüsivusega ja tumedamad toonid super tugeva pigmendiga. Toon nr.09 - Hollywood on lihtsalt super!

  VastaKustuta
 2. Chantal Sessio kohta nii palju, et selle raha eest paremat vist ei saagi tahta :)

  VastaKustuta
 3. Huvitav... mu blogil ei ole nuppu reply, ilmselt pean selle kohta veel uurima, seega vastan uue kommentaarina.(Kui keegi mind aidata oskab, siis oleks see väga teretulnud)
  Kus seda Lakme Tekniat saadaval on? Mind hakkas see huvitama on see samuti SAH-ilt? Huulepulgast nii palju, et kipun tumedate toonide juures kartma seda, et need ei sobi mulle :(
  Chantal Sessio on tõesti on oma hinna kohta suurepärane ja kuumakaitset hakkan ka ilmselt edaspidi kasutama.

  VastaKustuta