Kingiloos: 2 Vestige Verdanti orgaanilist näomaski

märts 31, 2014

Saan täna taas panna käima uue kingiloosi - milline rõõm mulle ja ka teile. Kingiloosi auhinnaks on 2 Vestige Verdanti maski, millest saad lähemalt lugeda minu tänases postituses: http://iluexpress.blogspot.com/2014/03/tootearvustus-vestige-verdant.html Eiei, see pole mõni halb 1.aprilli eelne aprillinali vaid sulatõsi.

♥Ole Iluexpress blogi sõber blogi küljeribal, Bloglovinis või Facebookis 
♥Ole Vestige Verdant Eesti sõber Facebookis https://www.facebook.com/vestige.verdant.eesti
♥Jäta kommentaar oma osalemise kohta (Facebookis pole email vajalik, blogis ole hea ja lisa ka oma email)

Lisahääle saamiseks:
♥Jaga kingiloosi oma sõpradele Facebookis

NB!Iga osaleja kohta läheb kirja ainult 1 kommentaar ja 1 jagamine, seega palun ärge tekitage segadust topeltpostituste ja jagamistega. Tänan, et täidate tingimusi, sest niimodi teete minul looside korraldamise mugavamaks ja toredamaks! :)

Võitja kuulutan välja 6.aprillil, head loosiõnne!! :)

You Might Also Like

44 comments

  1. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    VastaKustuta
  2. jaanika.kosk@gmail.com
    Jagasin ka facebookis https://www.facebook.com/allam2gevoolavvesi/posts/765778553435356?stream_ref=10

    Hoian 6'ndani pöidlaid peos :)

    VastaKustuta
  3. Kairi Jõemaa
    kairi.joemaa@gmail.com

    Tegemist on ikka suurepärase maskiga! Andsin info Facebookis sõpradele ka edasi :)

    VastaKustuta
  4. Evelin Traks

    evetraks@gmail.com

    VastaKustuta
  5. Liisi Raa

    liisi.raa@gmail.com

    Jään ootama! :)

    VastaKustuta
  6. Iris Elisabeth Pihelgas
    iepihelgas@gmail.com

    VastaKustuta
  7. Gerli Korotkov
    gerlikorotkov@gmail.com

    Minu suur unistus! Loodan väga oma õnnele:)

    VastaKustuta
  8. Liivi Kull
    liivi.kull@gmail.com

    VastaKustuta
  9. Kelly Mekk
    k3llym3kk@gmail.com

    VastaKustuta
  10. Meril Mirjam Oras
    merilmirjam@gmail.com

    VastaKustuta
  11. Katrin Orumaa
    katrinorumaa@gmail.com
    jagasin ka facebookis!

    VastaKustuta
  12. Keidi Sada
    keidi-sada@hotmail.com

    VastaKustuta
  13. Anneli Benno
    stefanye@hot.ee

    VastaKustuta
  14. Triinu Siemann
    TriinuS@live.com

    VastaKustuta
  15. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    VastaKustuta
  16. Maris Kurm
    mmariskurm@gmail.com

    VastaKustuta
  17. Signe Sillamägi
    signe72@gmail.com

    Seda imemaski soovib kindlasti juba iga naine.Hoian kõik sõrmed ristis ja loodan õnnele :)!

    VastaKustuta
  18. See Mask on vist iga blogilugeja unelm juba, olen selle kohta IGALT poolt lugenud. Hind on meeletult krõbe, aga tundub et kui kuskil õnn ei naerata siis tuleb ikka see endale ise soetada :).
    Kertu Karik
    kertu.karik@hotmail.com

    VastaKustuta
  19. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    VastaKustuta
  20. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    VastaKustuta
  21. Karoliine@msn.com Karoliine Aus

    VastaKustuta
  22. Bhatrice Smitt

    bhatrice@gmail.com

    VastaKustuta
  23. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    VastaKustuta
  24. Cädri-Ly Piller-Petrov
    cpillerpetrov@gmail.com

    VastaKustuta
  25. Kairi Vaher
    Kairi.vaher@mail.ee

    VastaKustuta
  26. Tuuliki Püssim
    tulks@hot.ee

    VastaKustuta
  27. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  28. Sooviks väga proovida :) Jään õnnele lootma :P

    Liisu

    eliiz5@hotmail.com

    VastaKustuta
  29. Heleryn Voot
    helllukalllis@hotmail.com

    VastaKustuta
  30. Klaarika Salus
    klaarika96@hot.ee

    VastaKustuta
  31. Mari P
    maripeaske@gmail.com

    VastaKustuta
  32. Uuh, see on küll mõnus kingiloos. Olen sellest maskist ainult head kuulnud!

    Maia-Liisa V
    mansukene@gmail.com

    VastaKustuta
  33. Katariina Kivi
    kattariina@hotmail.com

    VastaKustuta
  34. Jennifer Raal
    jennifer.raal@hotmail.com
    Jagasin facebookis. :)

    VastaKustuta
  35. Gabriela Kivimägi
    gabrielakivimagi@gmail.com
    Jagasin ja meeldib ja niiii tore kingiloos on Sul jälle! :)

    VastaKustuta
  36. Triinu Eglit
    triinu.eglit@gmail.com

    Loodan, et see toode teeb ka minu nahal imet, seda oleks tõesti väga vaja!

    VastaKustuta
  37. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    VastaKustuta
  38. Anette Evisalu
    anette.evisalu@gmail.com

    VastaKustuta
  39. Reelika Mägi
    r3lluuu@gmail.com

    Jagasin ka sõpradele! :)

    VastaKustuta
  40. Mari Mereküla
    maripost@hot.ee

    VastaKustuta
  41. Hanna-Kaisa Lummo

    kaisatsau@gmail.com :)

    VastaKustuta
  42. Super uudis!
    Ingrid Kongot
    ingrid.kongot@gmail.com

    VastaKustuta
  43. Sandra Lisbeth Heinlo
    lisbeth.heinlo@gmail.com

    VastaKustuta