Tootearvustus: Artistry tooted teevad seda jälle - superhea püsivus ning kuldaväärt tulemus

august 31, 2015

Hei, uus (kooli)nädal on alanud, kuid ometigi ei jäta ma teid sel nädalal hooleta. Täna on mul teile pakkuda kahe supertoote arvustus, seega pange oma silmad-kõrvad valmis ning vajadusel tehke ka juba veidike ruumi oma meigikottidesse :)

Tänane postitus tutvustab tooteid Amway müügiketilt, brändiks juba teile tuttav Artistry. Etteruttavalt võin teile juba vaikselt sosistada, et Artistry toodetest kuulete lähinädalatel veel palju muud põnevat :)

1) Artistry Signature Eyes automaatne vedel kontuurpliiats
Mis tootega on tegu? 
Intensiivne rikkalik vedel värv annab silmadele hetkega aktsendi ning piirjooned ning muudab silmad peeneks või julgeks, loomulikuks või dramaatiliseks ja lõputult kauniks. Vedel värv on täpselt peale kantav ning kiiresti kuivav.
*Automaatne otsast aheneva vildist otsaga aplikaatoriga pliiats täpseks pealekandmiseks
*Intensiivne rikkalik värv loob peene või julge, loomuliku või dramaatilise jumestuse
*Värv ei lähe laiali ja on veekindel
*Tehnoloogia: automaatne vedel kontuurpliiats sisaldab intensiivset tahmapigmendiks nimetatavat pigmenti, mis tagab intensiivseima rikkaliku musta värvi.
*Värv sisaldab läbipaistmatu läikiva viimistluskihi tagamiseks kilekirmet tekitavat ainet, mis kuivab kergelt läikivaks kihiks.

Kui mõnel laineril on soov minu südant võita, siis geeljast koostisest ja peenieksest tipust juba peaaegu et piisab. Ma jumaldan just sellist tüüpi simalainereid. Põhjuseks see, et ma saan neile alati kindel olla, sest peene otsaga ning vedelate laineritega on lihtsalt võimatu eksida. Nii on lood ka selle laineriga.
Peenikese otsa abil on võimalik ligi pääseda täielikult ripsmepiirile, joonistada just nii peenikest joon kuis hing ihkab, kuid samas on koonuse kujuline otsik suurepärane ka silma välisnurga rõhutamiseks. Vajadusel saab antud tootega teha kõiksuguseid imevigureid (oeh kui selleks mul vaid käelisi oskusi oleks). 
Lainer on piisavalt geelja koostisega, see libiseb kergelt mööda silmalaugu ning kuivab üpriski kiiresti. Üks huvitav tähelepanek laineri omadustes: valguse käes on see kerge läikega, kuid varjus muutub see täiesti matiks.
Kui rääkida püsivusest, siis tuleb selle eest tootele juba üks suur 10 anda. Lainer ei pudene, ei muutu praguliseks, ei tuhmu. See püsib hommikust õhtuni just sellisena nagu oleks seda just peale kantud. Mind pani see küll imestama, sest sellist püsivust pole ma varem mitte ühegi laineri puhul täheldanud. 
Küll aga on veidikene raskem lainerit eemaldada, sest see annab tõepoolest endast kõik, et võimalikult tugevalt peal püsida. Kindlasti ei piisa vaid näo ja silmade pesemisest, appi tuleks võtta ka mõni julgem silmameigieemaldaja :)

Artistry Signature Eyes automaatne vedel kontuurpliiats on saadaval https://www.amway-estonia.com/ Amway müügiesindajate kaudu.
Hindeks 9/10

2) Artistry huuleläige - toon Golden Blush
Mis tootega on tegu? 
Avasta värvide maailm! Uus ARTISTRY huuleläige annab huultele pehmust, sensuaalsust ja läiget. Pehme kreemjas koostis ühendab endas hooldavad ja jumestavad omadused. Avasta kreemjate, läikivate ja sära andvate 3 D toonide ja värvide uus palett, mis sisaldavad erilisi huuli täidlasemaks, siledamaks ja pringimaks muutvaid koostisosi. Õrnad värvipigmendid ja pärlmutterläige varjavad kortsukesi ning hoiavad ära värvide kahvatumise. Huuleläiked on toitvate ja niisutavate omadustega. Saadaval 10 toonis.

Kui ma aus olen siis algul ei uskunud, et see toon üldse mulle sobida võib, sest aplikaatori küljes tundub see väga pruun ning ehk liiga nude, kuid tegelikult kukkus hoopiski välja üks väga loomulikke, armsaid ning lopsakaid huuli tekitava efektiga huuleläike toon.
Huuleläige on teistest sellelaadsetest toodetest palju paksema koostisega ning see tagab ka teistest parema katvuse. Usun, et punakate ja roosakate toonide puhul võib see isegi toimida 2in1 tootega ehk huulepulga ja huuleläikena, sest pigment on tõesti muljetavaldav.
Heaks omaduseks ja tegelikult peamiseks positiivseks omaduseks on loomulikult see, et see ei kleepu. Muidugi selle eest ei päästa miski, kui tuuleiil peaks juuksed huuleläike sisse puhuma (te ju teate seda tunnet!!!).
Läige on toitev ja tõepoolest ka niisutav ning sellest on ehk tingitud ka paks koostis. See jätab huuled pehmeks vahetult peale kasutamist kui ka ajaks, mil läige on juba huultelt minema jalutanud. Kusjuures toote püsivus on samuti päris tubli - ligikaudu tundaega püsivad huuled kindlasti läikivate ja värvikatena. Hilisem oleneb juba toidust, joogist ja muudest katsumustest.... :)
Silmapete, ettekujutlus või mitte, kuid minu arvates suudab läige ka huuli suuremaks ja lopsakamas muuta. Ehk on asi selles, et läige on kergelt pärlmutterjas mistõttu suudab see valguse abil sellise efekti tekitada. Minu arvates annab huuleläike ebatavaline läikeomadus ka smile boost efekti :)
Kindel on see, et toode trügis minu igapäevasesse meigirutiini ja võitis minu südame :)

Artistry huuleläige on saadaval kümnes erinevas värvitoonis https://www.amway-estonia.com/ Amway müügiesindajate kaudu.
Hindeks 10/10

Muahh, üks soe suudlus teile postituse lõppu! :)
Eliise

You Might Also Like

0 comments