Outfit: 30.08

august 30, 2015

Oeh tänane outfit on jälle midagi uut minu jaoks - nimelt on minu jaoks väga raske prillidega pildistamine, sest 1) ma ei tunne ennast üldse mugavalt 2) ma arvan, et ilma prillideta näen parem välja 3) prillidega pildistamiseks peab vaatama, et prilliraam silmi poolitama ei hakkaks 4) mul on prillidel mingisugused x klaasid, mis teatud valguses (khkhkm peaaegu kõikide nurkade alt) omavad rohelist varjundit, seega olin ka tänase outfitipostituse 2/3 piltidest rohesilm :)))))))

Kahjus ei vedanud selle komplekti pildistamisel ka ilmaga - lausa kahel korral hakkas enne varbaotsa õue tõstmist vihma täiega kallama...
Pluus - http://www.romwe.com/ - 10.40 eur
Kardigan/kimono - http://www.romwe.com/ - 8.54 eur
Püksid - Reserved - 14.99 eur
Papud - jõulukingitus
Prillid - Instrumentaarium 
Nagu te nägite on riided pärit Romwe.com'ist. Seekord oli väga positiivne see, et need riided on täpselt sellised nagu ma neid ette kujutasin, kuid samas on neil ka pisikesed vead, mida ma juba ette teadsin karta. 
Pluus on kindlasti minu uus lemmik riidekapis - see on just täpselt see vahepealne pluusike, mis kapis olla võiks. Vajadusel võib seda kanda pidulikumatel puhkudel, kuid samas koos selle kardiganiga näeb see ka päris igapäevane välja. Pluusi materjal on hea ning üle ootuste kvaliteetne :) Kahjuks tundub mulle aga, et see pluus teeb mind kohe julgelt paar numbrit suuremaks :D
Kardigan on üsnagi lihtne, just selline mida ma ootasin ja soovisin. Materjal on suhteliselt õhuke ning miskipärast kardan ma seda, et see võib õige pea topiliseks muutuda. Samas ei ole see sünteetiline ning laseb mõnusasti õhku läbi ja on ideaalne just praegusteks 16-17 kraadisteks vahelduvate sajuhoogudega ilmadeks :)

PS PS!! Uus nädal toob endaga kaasa mitmeid arvustusi, outfitipostitusi ning lisaks ka ühe loosimise minu blogi Instagramis. Selleks, et mitte õiget hetke "maha magada" hoia silm peal, kasutajaks ikka @iluexpress https://instagram.com/iluexpress :)

Ilusat algavat nädalat!
Eliise

You Might Also Like

2 comments

 1. Outfiti postitustel pole midagi viga, aga võrreldes ilupostitustega on outfitte viimasel ajal nii palju rohkem :(

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh tähelepaneku eest, püüan meeldida "mõlemale osapoolele" ehk siis teisisõnu mu lugejad jagunevad totaalselt kaheks: on need, kellele väga väga outfitid meeldivad ning on need, kelle jaoks on ilupostitused väga kasulikud. Lisaks olen viimasel ajal veidike rohkem lähtunud ka vaadatavusest, näiteks vaadatakse outfitipostitusi ligikaudu 2-3x rohkem mistõttu olen arvanud, et ilupostituste vastu enam keegi huvi ei tunnegi, kuigi mulle endale meeldib ka ilupostituste tegemine rohkem :)
   Igaljuhul on mul väga hea meel, et seda kirjutasid ning püüan seda meeles pidada. Aitäh sulle! :)

   Kustuta