Pai sinu juustele - kuumakäärilõikus

september 26, 2013

Eile võtsin ette 2. käigu Selene ilusalongi, et teha oma juustele midagi kasulikku ka selle suure keemia ja kuumutuse peale. Nimelt lasin oma juustele kuumakäärilõikuse teha.

Kuuma kääri lõikus — läbi kuuma lõikuse parandatakse juuste tervislikku seisukorda. Kogu lõikus tehakse püsiva temperatuuriga, mis valitakse juuksuri poolt vastavalt juuste struktuurile. Juukseotste äralõikamisega samaaegselt suletakse ka juukse ots. Kuuma kääri lõikus on meetod, mis sobib kõikidele juuste tüüpidele, igale pikkusele, nii noorele kui vanale ja nii meestele kui naistele. Ideaalne juukseid kasvatavale kliendile. 
Kuid eelkõige tunnevad erinevust need kliendid, kelle juuksed on loomu poolest kuivad, lokkis ja keemiliselt rikkumata. (http://naistekas.delfi.ee/archive/juuksur-vastab-mis-on-kuumakaariloikus-ja-kas-see-tasub-end-ara.d?id=63966553)

Viimati lõikasin juukseid kuumade kääridega vist.. juunis? Kusjuures, kui lõigata oma juukseid kuumade kääridega, siis tulebki neid edaspidi sel viisl lõikata. Kui vahepeal lõigata tavaliste kääridega, nullib see kuumade kääride tulemuse täielikult.
Suvega olid mu juuksed saanud korralikult kuivatamist ja juukseotsad olid samuti kuivad ning lõhenenud. Lõikusele mineku ajend oligi ilmselt see, et kammides pudenesid pisikesed tükid juustest põlvedele ehk siis surnud ja lõhenenud juukseotsad.

Enne lõikust

Kuumade kääride hea eelis on see, et pikkust ei lähe suurel hulgal kaotsi, sest tavaliselt on ikka see, et palud juuksuril lõigata cm ja tema lõikab 2-3. Pikkusest mul väga palju kaduma ei läinud ja kiharad on ülipehmed ning mõnusad katsudes. Juuksur arvas, et peaksin uuesti minema umbes detsembris/jaanuaris, seega püsib lõikus väga kaua.

Pärast lõikust

Tartlastele soovitan soojalt Selene ilusalongi, täishind on 20 eur, kuid õpilased saavad 18 euroga! :)

Eliise

You Might Also Like

2 comments

  1. V6iks ka proovida. Viimati l6ikasin oma juukseid augusti algul 2013aastal

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Ma polegi juukseid alates sellest postitusest lõiganud, sest kuumad käärid hoiavad väga pikalt juuksed tervena, sooovitan soojalt!!! :)

      Kustuta