Tootearvustus: Hyper Stretch XL ripsmetušš

jaanuar 20, 2014

Ilusat esmaspäeva lõppu kõigile! :)
Nagu lubatud, käib minu blogis hetkel üks korralik Oriflame-ralli. Täna tutvustaksin täiesti uut ripsmetušši, mida saab alles veebruarikuu kataloogist soetada.
Te kõik teate minu suurt armastust Oriflame Hyper Strech ripsmeseerumi vastu, mis minu ripsmetega suuri imesid tegi. (Sellest tootest saad lugeda SIIN) Nüüd on tulnud välja uus ripsmetušš samast sarjast, mis lisaks eelnevale sama tootesarja tuššile lubab veel-veel paremaid tulemusi.

Mis tootega on tegu?
Esitleme Hyper Stretch'i uut generatsiooni. Geniaalsete 4 mm kiududega ripsmeid pikendav tušš annab nüüd valeripsmete pikkuse ja volüümi. Stimuleeriv Pro-Long kompleks™ muudab ripsmed tihedamaks, hooldav kompleks kaitseb ning hellitab.

Tootel on üsna peen disain, must sädelevate täpikeste ja roheliste kirjadega tuub?pudel?potsik? Harja on ka millegi pärast väga mugav käes hoida, ei teagi miks, aga võrreldes teiste ripsmetuššidega sulab selle otsik täpselt käe sisse ja muudab kasutamise äärmiselt mugavaks.
Nüüd aga toote enda juurde.
Toodet avades lootsin ma näha neid 4 mm kiudusid, aga kahjuks need silma koheselt ei torganud. Hari tundus ka tegelikult üsnagi tagasihoidlikuna ja väga erilist tulemust ma lootma ei jäänud.
Peale esimest kasutuskorda tundus see tušš väga kehv. Ütlen ausalt, aga ega mul siis eriti aega polnud ka, et oma ripsmeid hoolikalt värvida. Järgmine kord proovides muutus mu arvamus täielikult. Tegu on tegelikult väga hea tootega, sest see pikendab ripsmeid tohutult, eriti kui panna rõhku just ripsmeotsade värvimisele. Hea tulemus nõuab aga natukene koolutajat ja ripsmekammi.
Toote superhea eelis teiste tuššide suhtes on see, et see ei pudene kiirelt, ei lähe laiali aga maha tuleb väga kergelt, vaid mõne vatitõmbega.
Nüüd panen aga pildid, et näeksite kui hea pikendava toimega tušš on:

Toodet saab osta uuest Oriflame kataloogist hinnaga 4.09 eur (uus kataloog on saadaval alates 27. jaanuarist).
Hindeks 5/5

Kas homme oleks huvilisi DIY postituste vastu? Ning mis teemal? Teeksin hea meelega, andke ainult teada, millest teha võiksin.
Kolmapäevaks on mul samuti varuks üks üllatus ehk siis, blogile lisandub uus teema, millest saate ülevaate igal kolmapäeval :)
Eliise

You Might Also Like

3 comments

 1. võiksid õpetada teha erinevaid häid smuutisid :) Ilus oled :))

  VastaKustuta
  Vastused
  1. ohhh nii hea mõte!! :) teengi täna selle kohta postituse, sest ma olen üks täielik smuutifänn :P

   Kustuta
 2. heihei, oskad Tartus soovitada mulle kosmeetikut, kes hästi kulme värvib ja korrigeerib ? :)

  VastaKustuta