Tootearvustus: Oriflame küünelakist, mis püsib kuni 2 nädalat

mai 08, 2014

Hei, teate, mul on nii hea meel, et taas on Teile millestki kirjutada.
Tänases postituses sooviksin jagada oma kogemust Oriflame kõige uuema küünelaki kohta.

Oriflame The One Long Wear küünelakk - toon Red Sky
Oriflame uusin küünelakk The One kollektsioonist lubab veatuna püsida küüntel kuni 2 nädalat, on see siis tõsi? Kohe räägin täpsemalt ;)
Mis mulle eriti meeldib on see toon, ohh milline punane, ohh kui naiselik! Värvivalikus on kokku 15 erinevat värvitooni. 
Pintsel on lakil suur ja selle tõttu saab toodet väga kiirelt ja kergelt küüntele kanda, maksimaalselt kahe tõmbega. See toode on tõeline unelm neile, kellel pole aega küünte jaoks, sest küüne katmiseks vaja ainult ühte kihti (ka minul on pildil 1 kiht) ning lakk kuivab väga-väga kiiresti. 
Mis puutub aga püsivusse, siis soovitati mul kasutada alus- ja pealislakki. Kuna mu küüned on väga valivad erinevate lakkide suhtes, siis aluslakk neile ei sobinud ja juba järgmisel päeval oli värv maas. Kui kandsin peale aga ainult The One laki ning pealislaki, siis püsis tulemus kaunina lausa 5 päeva. Kindlasti oleks püsinud ka kauem, aga hetkel on mul seoses uisutamisega väga palju proove ning pidev uiskude sidumine kahjustab tunduvalt küünelakki, kuid vaatamata sellele püsisid küüned väga tublisti ilusad.  Seega usun, et lakk püsiks peal ka üle nädala, kui hoiduda erinevatest tegevustest, mis võiksid lakki kahjustada.
Sooviksin veel lisada seda, et laki koostis meenutab geellakki,  näiteks on see paks ja jätab tugeva kihi, mis kaitseb küüsi murdumise eest. Minu küüned pole kunagi nii pikad olnud kui praegu, sest antud lakk kaitseb neid tõesti väga tugevasti. 
Viimaseks sooviksin veel lisada seda, et minu küüned pole kunagi nii palju komplimente saanud kui antud tooniga, tõesti soovitan soojalt! :)

Oriflame The One Long Wear küünelakk on saadaval alates 1. juunist tutvumishinnaga 4,59 eur (tavahind 6,50 eur). 
Hindeks 8/10

Eliise

You Might Also Like

0 comments