Tootearvustus: hilissuvine lõhnasoovitus Avonilt

august 20, 2015

Järjekordne Avoni pakk on minuni jõudnud ning uudistamist on kuhjaga. Täna saan teile rääkida lõhnast, mis minu meelest ideaalselt suve lõppu sobib, lisaks tuleb juttu väga väga headest kulmukitkujatest, aimu saate sellest, kuidas oma küüsi hooldan ning veel palju palju muud põnevat! :)
Nüüd aga piilume üle ühes väga imekaunis pudelis peituva parfüümvee :)

Avon Femme Icon parfüümvesi

Lõhnakoostis: maasikas, iiris, patšul
Mis te arvate, mis mulle kõige esimesena silma hakkas? Otseloomulikult see imekaunis tahutud kristalli meenutav 50ml pudelike. Hea meelega panen selle oma lõhnariiulile ilutsema, sest tuleb tõdeda, et kõik kes on pudelit mu tagasihoidlikus toas märganud on hakanud seda kohe katsuma ja lõhna proovima, see näeb lihtsalt nii ahvatlev välja. Kusjuures minul on ka see tobe kiiks, et mida kaunim pudel, seda suurem on mu usk, et tegu on hea lõhnaga... (kusjuures 2 oma lemmiklõhna selle kiiksu järgi "avastasingi")
Parfüümvee juures on kummaline see, et see erineb täielikult oma lõhna poolest pudelis ja nahal. Pudelis on intensiivsemad selle hapukamad osakesed ehk tunda on rohkem hapukat maasikalõhna, kuid nahal muutuks see justkui kordades magusamaks ning tunda on tugevat iiriselõhna.
Ma pole veel tänaseni aru saanud, kas see on minu tüüpi lõhn või mitte. See on parajalt magus, aga magus ja kontrastne ehk teises mõttes, ma ei pea silmas sellist magusat lõhna nagu on Escada lõhnadel vaid pigem võiks öelda, et see on rohkem nagu õhtuste ürituste jaoks sobiv parfüümvesi. 
Parfüümvee tippaeg on muidugi hetkel, mil see on otse peale lastud, siis on seda kõige tugevamini tunda, kuid minu jaoks on see sel hetkel liiga vänge (ju ma siis pole sellega harjuda suutnud, et seda nii intensiivselt tunnen). Minu jaoks muutub lõhn ideaalseks ajal, mil see on peal olnud umbes 2-3 tundi. Siis on tugevamad lõhnaosakesed laiali hajunud ja sellest saab mõnusa suvise alatooniga magus lõhnaelamus. Minul hajus lõhn täielikult vaid peale õhtust dušši, sest parfüümveel on muljetavaldav püsivus. Hommikul 8st õhtul 10ni kohe kindlasti!

Avon Femme Icon parfüümvesi (tootekood: 2788 8) on saadaval Avoni kataloogides tavahinnaga 22,00 eur (12. kataloogis tutvumishind 14,99 eur).
Hindeks 7/10

Ilusat peagi algavat (või kestvat) nädalavahetust! :)
Eliise

You Might Also Like

0 comments