Esimene kingiloos!

oktoober 13, 2013

Mul on tohutult hea meel, et lõpuks täitus 100 followeri! 
Olin kingiloosi asjad juba ammu ära ostnud ja iga päev mõtlesin, et kuna see juhtuda võiks!? :)
Praegune kotike on natukene pisike ja vb pole tooted niivõrd suurte väärtustega ja kallitelt brändidelt. Siiski andsin endast parima ja panin kokku toodetest, mis mulle endale väga meeldivad või huvi pakuvad.


Seppälä mango-papata kehakreem ja kehakoorija
Nende pakend on juba nii armas, et sobib väga hästi kingituseks. Olen ise proovinud kehakoorijat, mis mulle väga-väga meeldis. Sõbrannale ostsin suvel kehakreemi Soomest, millega ta väga rahul oli.
Täpsemalt: http://iluexpress.blogspot.com/2013/07/shoping-soomes-ja-hansapaevad.html

Huuleläige
Pole seda ise kahjuks proovinud, kuid taas on tegu tootega, mida mu sõbranna väga kiidab. Sellel on mõnus loomulik toon ja jääb huultel väga kauni pigmendiga. Lisaks kõigele saab toodet keerata pintslisle just nii palju kui tarvis, seega on mõnus peale kanda.

Gio roosa küünelakk
Küüntel on selline roosa just minu lemmik, seega loodan, et on ka teisi kes sellest värvist pöördesse satuvad... :D
Täpsemalt: http://iluexpress.blogspot.com/2013/09/product-review-gio-kuunelakk.html

Neediga kõrvarõngad
Ostsin need endale ka Buduaari turult. Hiljem läksin leti juurde tagasi ja palusin ka teise paari, sest tahtsin ka oma lugejatele toreda kingituse teha Buduaari turult :)
Täpsemalt: http://iluexpress.blogspot.com/2013/09/buduaari-turu-saak.html

Maasika geel-mask
Ma juba kujutan ette kui hästi see võib lõhnata... Mul endal seisab riiulil mustikamask, midap ole siiani jõudnud proovida, kahjuks... Tegu on siis niisutava, sügavpuhastava ja värskendava näomaskiga.

Osalemiseks toimi järgmiselt:
*Kirjuta siia postituse alla või Facebooki postituse alla oma nimi, perekonnanimi ja e-mail.
*Ole minu blogi follower, klikates "Join this site" paremal küljeribal.
*Like Iluexpressi Facebooki lehte, taas blogi paremal küljeribal.

*Lisahääle saamiseks jaga Facebookis Iluexpressi fännilehe postitust kingiloosi kohta.

Auhinna loosin välja 27 oktoober!
Head loosiõnne! :)

You Might Also Like

62 comments

  1. Mari-Liis Rand
    mariliisrand@gmail.com

    VastaKustuta
  2. Kristiine Reimann
    reimannkristiine@gmail.com

    VastaKustuta
  3. Kätriin Viru
    katriinviru@gmail.com

    VastaKustuta
  4. Kairi Jõemaa
    cairzu@hot.ee

    Ilusat värvilist sügist! :)

    VastaKustuta
  5. Kairin Arens

    kairin.arens@mail.ee

    VastaKustuta
  6. Elisabeth Okk
    elisabeth-0305@hotmail.com

    VastaKustuta
  7. Siiri Paurson
    metsanuk@hot.ee

    VastaKustuta
  8. Grete Kübar
    gretekybar@gmail.com

    VastaKustuta
  9. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com
    Armas giveaway :)

    VastaKustuta
  10. Kairi: Aitäh, sulle ka! :)

    Anni: Ohh kui super, ma nii hullult muretsesin, et kas meeldib üldsegi kellelegi :D

    VastaKustuta
  11. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    VastaKustuta
  12. Sirje Pajula
    sirjepajula@gmail.com

    VastaKustuta
  13. Kristiina Leiman

    kristiinaleiman@gmail.com

    VastaKustuta
  14. Jessica Vainaru
    jessicavainaru@hotmail.com

    Nii vahvad tooted! :)

    VastaKustuta
  15. Triin Saarniit
    Triinuke_001@hotmail.com

    VastaKustuta
  16. Helena Ljäkin
    helena88@hot.ee

    VastaKustuta
  17. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    VastaKustuta
  18. Merje Tiirmaa
    merje.tiirmaa@gmail.com

    VastaKustuta
  19. Kätlin Kiivit
    k2tlinkiivit@gmail.com

    VastaKustuta
  20. Karmen-Eliise Kiidron
    karmene.kiidron@gmail.com

    VastaKustuta
  21. Marielle Päären
    p.marielle@hotmail.com

    VastaKustuta
  22. Kelly Mekk
    k3llym3kk@gmail.com

    VastaKustuta
  23. Iris Elisabeth Pihelgas
    elisabeth125@hot.ee

    VastaKustuta
  24. Ketlin Jõks
    kkelllu@gmil.com

    VastaKustuta
  25. Delis Lauringson
    delislauringson@gmail.com

    VastaKustuta
  26. Ave-Maarja Tõll
    maarja94@gmail.com

    VastaKustuta
  27. Hanna Kaert
    sinukiisu15@hot.ee

    VastaKustuta
  28. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  29. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  30. Liisi Lõhmus
    liisi.001@gmail.com

    VastaKustuta
  31. Kerttu Tilk
    kerttuti@hot.ee

    VastaKustuta
  32. Kertu Kook
    kertu.kook@gmail.com

    VastaKustuta
  33. Teele Kraav

    teele.kraav@mail.ee

    VastaKustuta
  34. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  35. Anna Leontieva
    anneke@ut.ee

    VastaKustuta
  36. Caroliina Laantee
    caroliinalaantee@hotmail.com

    VastaKustuta
  37. Annabel Mäeste
    annabellile@hotmail.com

    VastaKustuta
  38. Elery Pastak
    elerypastak@gmail.com

    VastaKustuta
  39. Karmen Mesila
    mesila34@gmail.com

    VastaKustuta
  40. Kelly Kivimägi
    kellykivimagi@gmail.com

    VastaKustuta
  41. Katrin Orumaa
    katrinorumaa@gmail.com

    VastaKustuta
  42. tehtud
    Angeliis Pallon
    angeliispallon@gmail.com
    Samuti jagasin facebookis!

    VastaKustuta
  43. Sandra Liisa Pärl
    sandraliisa.p@gmail.com

    VastaKustuta
  44. kristiina nurm kristiina.nurm@mail.ee

    VastaKustuta
  45. Kristina Hiir
    kristina.hiir@gmail.com

    ja peaks mainima, et tore blogi on ja minu lugemislistis on see juba pikemat aega ;)

    VastaKustuta
  46. Marleene Hõbejärv
    MarleeneHobejarv@gmail.com

    VastaKustuta
  47. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  48. Linda Suurmets
    suurmetslinda@gmail.com

    VastaKustuta
  49. Nastja Romanova.
    nastyaromanova@hot.ee

    VastaKustuta
  50. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  51. Sandra Lisbeth Heinlo
    lisbeth.heinlo@gmail.com

    VastaKustuta
  52. Annaliisa Ireene Mäoma
    liisu333@gmail.com

    VastaKustuta
  53. Liisa-Lotta Veiken
    liisa-lotta9@hotmail.com

    VastaKustuta
  54. Ann Heleen Elisabeth
    elisabethjou@hot.ee

    VastaKustuta
  55. Laura Marie
    dreamerlauraa@gmail.coom

    VastaKustuta
  56. Laura Põldma
    poldmalaura@gmail.com

    VastaKustuta
  57. Sirli Müürsepp , eehhhhee18@hot.ee

    VastaKustuta
  58. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta