Tootearvustus: Mustika näomask

oktoober 25, 2013

Hei minu armsad kaunitarid!
Blogimisse on tulnud nädalane paus, sest ma olen pisut nördinud selles, mis toimub kommentaarides ning ootamatult tuli ka põlveopp, mis pidi tegelikult novembris alles olema. Veetsin kolmapäevast kuni tänaseni 3 "toredat" päeva haiglas ning nüüd valutan oma põlve ja istun teetass kõrval uut postitust kirjutades. Proovin ka natuke teist moodi toodete arvustamist.
Täna tutvustaksin Teile näomaski, mille saamislugu on küll juba üsna vanas postituses (http://iluexpress.blogspot.com/2013/09/moningad-uued-soodsad-leiud.html), aga proovimiseni jõudsin alles täna.
Ma olen tootes nii meeletult pettunud. Kuigi esimesena tundsin suurepärast mustikalõhna. 
Välja näeb see lillakas, sädelevate pisikeste tükikestega. See sädelus tekitas minus juba judinaid, et selles on korralikult igasugust keemiat ja jama sees.
Enne toote näole panekut käseb instruktsioon pesta nahka sooja veega. Siiski otsustasin nägu ka esmalt kuivatada, sest maski koostis on üsna vedelavõitu. 
Pärast 8 minuti möödumist (soovituslik aeg mõjumiseks on 10-15 minutit) ei suutnud ma enam seda maski peal hoida, nägu kiheles ja kipitas. Väga ebameelduv ja vastik tunne. Pesin hoolega maski maha, aga ega ta nii kergelt tulnudki. Pestes oli nägu küll üsna pehme. Kui olin näo kuivaks tupsutanud ja pilgu peeglisse heitsin, nägin välja nagu hakkaksin kuskile peole minema. Terve nägu sädeles nagu oleksin hunnikute kaupa päikesepuudrit peale pannud. Nahal endiselt selline kipitav ja ahistav tunne nagu oleks hunnikutes meiki peal.
Kahjuks väga ebameeldiv kogemus selle maskiga, ei soovita kellelegi. Siiski võivad selle sarja teised maskid olla palju normaalsemad ja heaks omaduseks on see, et toodet jätkub kaheks kasutuskorraks. Saad oma nägu turgutada kahel päeval või jagada hoopis sõbrannaga :)
Hindeks 1/5

You Might Also Like

0 comments