Tootearvustus: ideaalsed Avoni tooted jõuludeks

november 25, 2013

Täna räägin ühest kosmeetikapakikesest, mis minuni mõned nädalad tagasi jõudis :)
Avon, kes on väga paljude ilublogijate toetaja kostitas ka mind pakikesega, mille sisu mulle väga-väga meeldis.
Hakkame siis otsast peale.
Ultra Color pliiats-huulepulgad
Väga mõnus vaheldus huulepulgale, toime on küll üsnagi sama, aga palju mugavam pealekandmine. See on tõesti pliiats-huulepulk, sest ühes tootes on kokku pandud huulepliiats, mille abil kaunid huulekontuurid joonistada ja huulepulk, mis katab huuled kauni pigmendiga. 
Toode katab väga hästi ning samuti on ka kauapüsiv (süües siiski mingi osa toonist läheb kaduma). Mulle meeldivad ka säravad täpikesed, mis kaunilt huultele püsima jäävad. 
Pliiats-huulepulk on ka parajalt tugev, seega pole hirmu, et toode peaks "lössi vajuma" kui seda natuke tugevamini vajutada ning samuti poel see liiga tugev, et haiget teeks.
Kahjuks on toode üsnagi kuiv, seega kannan pliiats-huulepulga alla ka kihi niisutavat huulepalsamit. 
Väike ülevaade ka värvitoonidele. Risque Rose on väga kaunis toon, mida kasutan nüüdsest igapäevaselt, Mavue Model lipsas aga hoopis kellegi teise meigikotti.
Tooted on saadaval Avoni 16. kataloogis lk 84 soodushinnaga 3,99 eur (tavahind 7,50 eur)
Hindeks 4/5

Big Colour lauvärvipliiats
Väga säravad toonid just jõuludeks, kui seda sära on igal pool. Minule jäi aga terve silmalau peal see liiga särav, seega proovisin seda kasutada kui lainerit ja tulemus on väga ilus. Soovitan seda moodust neile, kellele ei meeldi säraga väga liialdada nagu mulle. 
Püsivus on hea ja kohati on ka tükk tegu, et seda kõike sädelust esimese korraga maha saada.
Nii nagu ka pliiats-huulepulgal on ka sellel tootel parasjagu tugevust, ei hakka pudenema kui tugevamalt vajutada ning samuti ei tee silmale haiget. 
Väga mugav on seda peale kanda, sest see on üsnagi terava otsaga, millega on mõnus soovitud piirkonda värvi kanda. 
Tagasihoidlikud aga väga palju sära andvad värvitoonid. Kerge vaevaga saab nende toodete abil igapäevasest meigist teha pidulikuma meigi.
Tooted on saadaval Avoni 16. kataloogis lk 84 soodushinnaga 4,99 eur (tavahind 8,60 eur)
Hindeks 5/5


True Color värviduo 
Taas väga kaunid toonid just jõuludeks. Mõnus kuldne tuletab mulle kohe meelde jõulutulesid ja kõike seda kulda ja karda jõulupuudel, imeline...! Ilusad ja kauapüsivad toonid, mida on lihtne hajutada ja peale kanda. Tootega on kaasas kahe otsaga pintsel, üks  pool laiem teine kitsam. Kitsam on väga sobilik silmanurkadesse värvi kandmiseks. Laiemaga on aga väga mõnus hajutada (pildil on ka üks tõmme kitsama osaga ja teine laiemaga).
Nagu ka eelpool mainisin on nendel väga hea püsivus ning samuti tulevad ka suurema vaevata maha. 
Armas kingitus jõulupakki või pilkupüüdvad toonid jõulupeole.
Nagu näha pole toonid liiga tugevad, kuid samas ka mitte liiga heledad, minu jaoks just need ideaalsed, millega saab katsetada ja midagi uut kokku segada.
Toode on saadaval Avoni 16. kataloogis lk 104 soodushinnaga 5,59 eur (tavahind 7,50 eur)
Hindeks 5/5

Nailwear Pro+ küünelakk
Viimasel ajal on mul üks tõsine kuldsearmastus tulnud, seega täpselt sobiv kuldne toonike minuni jõudiski. Küünelakki on väga mugav peale kanda, sest pintsel on just õige suurusega, mitte liiga suur ega väike. Tean, et paljud armastavad suure pintsliga küünelakke, aga kuna mu enda küüned on nii lühikesed, poel suure pintsliga midagi peale hakata.
Püsivus on samuti väga hea ning nurkadest hakkas lakk maha tulema 2 päeva möödudes. 
Kuna see on glitter lakk, on nendega alati suur mure maha saamisega, nühi palju nühid aga ikka maha ei tule. Selle tootega seda hirmu pole, lakk tuleb ilusti maha ja küüned ei jää sädelema. 
Ainus negatiivne asi on väga vänge lakilõhn, mis teistel lakkidel nii tugev pole, aga mind see ei häiri.
Küünelakk jääb väga kaunis ka juba ühe kihi juures, kuigi 2 on siiski parem ja küüs ei jää läbi kumama.
Eks otsustage ise, kuidas rohkem meeldib :)
Toode on saadaval Avoni 16. kataloogis lk 93 soodushinnaga 3,29 eur (tavahind 4,60 eur)
Hindeks 5/5

Premiere Luxe parfüümvesi
Lõhnadega on minuga väga-väga raske ja ma olen nende suhtes üsnagi valiv. Kahjuks pole see lõhn midagi sellist, mis mulle meeldiks ja kohe ostma tormaks.
Lõhn on väga lilleline, eristada ma kahjuks ei suuda, mis lille lõhn, aga testrivoldiku sees on kirjas, et mangoolia, jasmiini ja gardeenia lõhn. 
Kindlasti leidub ka neid, kellele see lõhn väga meeldib, kuid minult saab see kahjuks madala hinnangu.
Toode on saadaval Avoni 16. kataloogis lk 5 soodushinnaga 16,00 eur (tavahind 22,00 eur)
Hindeks 1/5Kallid lugejad, palun öelge, mida tahaksite veel blogist lugeda, sest pühapäevased nipiideed hakkavad otsa saama. Või siis andke vähemalt märku, mille kohta nippe ootate, olen vastuste eest väga tänulik! :)
Eliise

You Might Also Like

4 comments

 1. Sooviks teada rohkem hammaste hoolitsuse eest. :)

  VastaKustuta
 2. Jätan meelde, ehk juba sel pühapäeval saad selle teema kohta lugeda :)

  VastaKustuta
 3. Mina sooviks lugeda midagi kodusest hammaste valgendamisest ja ka Sinu arvamust uuest H&M poest! :) Päikest

  VastaKustuta
 4. Koduseid hambavalgendamis nippe ei julge eriti ma öelda, sest pole midagi proovinud, paljud küll kiidavad soodavalgendust, kuid siiski on sellel ka omad negatiivsed küljed. Ma lihtsalt ei taluks ilmselt neid targutajaid ära, kes pärast mulle rääkima hakkaksid kui halb ma olen ja kuidas inimeste hambaid rikun, aga kui sul on huvi, siis siiski mõned head nipid mul varuks on, kirjuta palun Iluexpress blogi facebooki lehe sõnumitesse ja ma annan natuke nõu :)

  VastaKustuta