Tootearvustus: Revlon šampoon kahjustatud juustele

veebruar 17, 2014

Heihei!
Täna rõõmustan teid taas juuksejutuga ja samuti ka kingiloosiga.
Tarbi24.ee saatis mulle proovimiseks Revloni Equave Hydro šampooni.

Toode sisaldab keratiini, mis on suureks paiks kindlasti kõikidele kahjustatud juustele. Eriti veel nendele, mis saavad tihedalt kuumtöötlust. Seega just täpselt see, mida minu juuksed vajaksid, hoolimata sellest et ma neid enam ei kõrveta vajavad nad siiski poputamist ja turgutamist. Vaatame aga kas see toode täidab minu nõudmised ja ka ootused.
Toote disain saab kindlasti maksimumpunktid esiteks juba selle tõttu, et see on nii kaunist värvi, mis mind kohe toodet uudistama kutsuks. Teiseks on sellel väga hea otsik, aplikaator? seda saab mugavalt sisse ja välja lükata ning see muudab kasutamise väga mugavaks. Samuti on kork turvaliselt peal ja kui oleks tarvis šampooni kuhugi kaasa võtta, siis ei oleks kott šampooni täis vaid kork püsiks ilusti peal. 
Šampoon on väga neutraalse lõhnaga, mis meenutab mulle isegi natuke meestelõhna, aga muidugi kõige positiivsemas mõttes. Peale pesu ei jää lõhnast aga grammigi alles, mis on pigem hea kui halb.
Pead pestes tundsin kohe, kuidas see minu juukseid "raskemaks" muutis, ilmselt koostise tõttu, sest kui šampooni vahule ajasin oli vaht väga tihe, mis tähendab seda, et toodet pole veega ülelahjendatud. 
Peale šampooni välja pesemist tundsin, kuidas juuksed erilist maskitamist ei vajakski, sest antud toode toode niisutas juukseid üsnagi hästi. Tavaliselt juhtub mul seda harva, et ei pea erinevate maskidega mässama, et juustele eluvaimu sisse puhuda, 5+ sellele tootele.
Samal sarjal on olemas ka palsam, kui kellelgi huvi tekkis, sellest ma kahjuks ülevaadet anda ei oska :(

Toodet saab osta https://www.facebook.com/tarbi24ee hinnaga 10 eur.
Hindeks 8/10

Mõne hetke pärast lisan ka kingiloosi, milles saab võita täpselt sama toote :)
Eliise

You Might Also Like

0 comments