DIY: kevade saabudes uued tuuled uute soengute näol

aprill 21, 2015

Reedehommikul viskas mulle suure tüdimuse ette see, et on ainult 3-4 varianti kuidas oma juukseid "kannan":
1. täiesti lahti nähes välja halvimatel päevadel nagu metsjeesus
2. tavaline kõrge hobusesaba
3. täidisega või täidiseta krunn
4. prantsuse pats üle pea punutuna
Õnneks ei ole ma oma probleemiga käed rüppes istunud, vaid Youtube abil nii palju IMElihtsaid ja kauneid soenguid avastanud. Kuna need on mul endal läbi proovitud, siis luban teile, et tegemist on väga lihtsate õpetuste ja soengutega, mille valmimiseks kulub maksimaalselt 5-7 minutit.

Näiteks täna proovisin ma uutmoodi hobusesaba, mis sai väga palju kiidusõnu :)

Pärast on seda natukene tüütu lahti harutada ning natukene pusimist vajab ka juuksesalkude avast läbi lükkamine, kuid tulemus on kaunis ja sobilik igasse päeva :)

Järgmine soeng oli mul peas reedel ning komplimentidega valati mind lausa üle. Isegi õpetajad märkasid ning seda soengut nimetati lausa "tõelise printsessi soenguks" :)

Midagi keerulist pole nagu te nägite, ainus tüütu koht võib olla see, et mõne aja pärast võib soeng lagunema hakata, kuid samas öeldi mulle, et mida rohkem "messy" seda parem, seega täiesti maitse asi :)

Selle nädala to-do listis on ka veel see soeng ning vaadates seda videot tundub see uskumatult lihtne - eks näis, mis saama hakkab :P


Ootan ka teie põnevaid ning kergeid soengunippe!

Ilusat nädala jätku!! :)
Eliise

You Might Also Like

4 comments

 1. Eliise Sul on väga tore blogi! Soengud on ka väga kerged ja lihtsad. Proovin kindlasti järgi :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Kaisa nii motiveerivate sõnade eest!!! :)

   Kustuta
 2. Olen kõiki neist proovinud ja kõik peale updo soengu tunduvad minu jaoks lihtsad. Lihtsalt ma ei suuda lõppu normaalselt sinna külge kerida ja ei ole viitsinud mässata ka. Enne kooli pole tavaliselt aega selleks :D
  Aga kui juba lihtsamad patsid selged, siis kui vahel aega on, soovitan pusima hakata näiteks erinevate punutisega, mis mõjuvad väga efektselt ja näevad keerulised välja, aga teha on ülimalt lihtne, kui krokodilli punuda oskad :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nõustun, see viimaste juuste sissemätsimine võtab närvi küll mustaks ja ajab käed valutama :D
   Ma isegi ei oska selleks nippi anda, ma lihtsalt käkerdasin kõik kokku ja surusin sinna kuhu suruda andis :D
   Tänane hommik algas mul selle 3. soengu katsetamisega, kuid pusi palju tahes - minu juuksed nii ilusti hoidma ei jäänud... :/

   Kustuta