Sünnipäevaloos Sohvyga

november 26, 2013

Mõtlesin, et seekordne kingiloos võiks olla ka mingi tähendusega ja paremat pealkirja ei leidnud, kui sünnipäevaloos, sest täpselt nädalake tagasi oli mul sünnipäev. 
Sünnipäevaloosiks tõttas mulle appi kodumaine firma Sohvy, kes paneb omalt poolt loosiks ühe väga armsa ja minu jaoks vägagi ahvatleva kingikarbi. 

Sohvy ise räägib oma kinkekarbikesest nii:
Kinkimine on tähelepanuavaldus, millel on alati tagamõte: tähtpäev, austus,lugupidamine, sõprus, armastus, soov teha head, tänu, aitamissoov...
Seepärast on loonud Sohvy unelmate kinkekarbi otse looduse rüpest, mis sisaldab kolme suurepärast toodet:
* Näokreem viinamarja, 50 ml
* Kehakreem mee-piima, 150 ml
* Kätekreem granaatõunaga, 100 ml

Kingi, paku positiivseid emotsioone ja valmista rõõmu ligimesele Sohvy imearmsa kinkekarbi näol ning ka kõige roosamad unistused saavad teoks...

Osalemiseks tee nii:
♥Hakka Sohvy jälgijaks Facebooki kaudu SIIN!
♥Hakka Iluexpressi jälgijaks kas blogi paremas küljeribas ja/või Facebookis Iluexpress blogi
♥Kirjuta kommentaaridesse oma nimi koos e-mailiga

Lisahääle saamiseks:
♥Jaga kingiloosi Facebookis 
Head loosiõnne, võitja kuulutan välja juba pühapäeval, seega kribina-krabinal osalema! :)


Kellel aga tekkis juba mõte teha selline armas kingitus oma lähedasele, saab karbikese tellida http://www.sohvy.ee/ hinnaga 24,30 eur.

Palun kirjutage oma andmed ainutl üks kord, need ei pruugi küll kohe ilmuda, aga mõne hetke pärast küll, teete minul elu lihstalt raskemaks oma topeltpostidega :)

You Might Also Like

53 comments

  1. Kertu Kook
    kertu.kook@gmail.com
    pliis lisahäält, sest ma esimene XD

    VastaKustuta
  2. Karmen-Eliise Kiidron
    karmene.kiidron@gmail.ee

    VastaKustuta
  3. Merilin Unt
    merilinunt01@gmail.com

    VastaKustuta
  4. Iris Elisabeth Pihelgas
    elisabeth125@hot.ee

    VastaKustuta
  5. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    VastaKustuta
  6. Kairi Jõemaa
    cairzu@hot.ee

    Sohvy on kindlasti väärt proovimist! :)

    VastaKustuta
  7. Kairi: Pean vist endale ka siiski pakikese soetama, sest nii palju kiidusõnu on need tooted saanud. Kahjuks jah Sohvy mulle teist pakki iseendale proovimiseks ei saatnud :(

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Ma Ideaalkosmeetika poes proovisin mõnda nende testrit kui õele kingitust ostsin, aga kuna mul oli kaks Joiki toodet talle juba ostetud ja tahtsin kolmanda ka samalt firmalt võtta, siis jäi ostmata. Aga väga mõnusa neutraalse lõhnaga olid ja tundus, et ka väga niisutavad :)

      Kustuta
  8. Nele Mai Viin ;)
    nelemai.viin@gmail.com

    VastaKustuta
  9. Katrin Riso
    risoke98@gmail.com
    :)

    VastaKustuta
  10. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    VastaKustuta
  11. Emili Jürgen
    emmi5@hot.ee

    VastaKustuta
  12. Helen Hallist
    helen.hallist@mail.ee

    VastaKustuta
  13. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    VastaKustuta
  14. Karis Kähär
    sirak.xd@hotmail.com

    VastaKustuta
  15. Merit Leppik
    leppikmerit@gmail.com

    VastaKustuta
  16. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com

    VastaKustuta
  17. Caroliina Laantee
    caroliinalaantee@hotmail.com

    VastaKustuta
  18. Maire Maask
    mairemaask@gmail.com

    VastaKustuta
  19. Kairi: Peaks ka katsetama minema, kuigi Rosalindis on see üpris ebameeldiv, sest klienditeenindajad hingavad pidevalt kuklasse :(

    VastaKustuta
  20. Annabel Mäeste
    annabellile@hotmail.com

    VastaKustuta
  21. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    VastaKustuta
  22. Kairin Arens

    kairin.arens@mail.ee

    VastaKustuta
  23. Sandra Lisbeth Heinlo
    lisbeth.heinlo@gmail.com

    VastaKustuta
  24. Mery-Kristi
    merykristi.mottus@gmail.com

    VastaKustuta
  25. Helina Välb
    helina.valb@gmail.com

    VastaKustuta
  26. Ann Heleen Elisabeth
    hellujou@windowslive.com

    VastaKustuta
  27. Tuuliki Püssim
    tulks@hot.ee

    VastaKustuta
  28. Maria Kull
    mariajkull@gmail.com

    VastaKustuta
  29. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  30. Kätriin Viru
    katriinviru@gmail.com

    VastaKustuta
  31. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  32. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com
    Olen blogi jälgija Facebooki ja Bloglovini kaudu, millegipärast ei saa GFC kaudu hakata, tuleb mingi error.

    VastaKustuta
  33. Delis Lauringson
    delislauringson@gmail.com

    VastaKustuta
  34. Sigrit Piisko
    sigrit.piisko@gmail.com

    VastaKustuta
  35. Hanna Rattasepp
    hanna.rattasepp@gmail.com

    VastaKustuta
  36. Nii kaunis heleroosa unistus!
    Liivi
    liivi.kull@gmail.com

    VastaKustuta
  37. Ethel Enniko
    ethel.enniko@gmail.com

    VastaKustuta
  38. Siret Laanemets
    s1rqu7@gmail.com

    VastaKustuta
  39. Kelly Mekk :)
    k3llym3kk@gmail.com

    VastaKustuta
  40. Gabriela Kivimägi
    gabrielakivimagi@gmail.com
    :)

    VastaKustuta
  41. Kerstin-Gertrud Kärblane
    kerstingertrud96@gmail.com

    VastaKustuta
  42. Marie Olli
    marie.olli23@gmail.com

    Ma muidu ei osale sellist tüüpi loosidel aga see roosa pael selle karbi peal on lihtsalt niii fancy...
    FB's jagasin ka :)

    VastaKustuta
  43. Alice Rehkli
    alice.rehkli@mail.ee

    VastaKustuta
  44. Mariette Vunder
    mariette.vunder@gmail.com

    VastaKustuta
  45. Sandra Liisa Pärl
    sandraliisa.p@gmail.com

    VastaKustuta
  46. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    VastaKustuta
  47. Merje Tiirmaa
    merje.tiirmaa@gmail.com

    VastaKustuta
  48. Kaisa Lummo

    kaisalummo@gmail.com

    VastaKustuta
  49. Alice Aruoja
    alice.aruoja@gmail.com

    VastaKustuta
  50. Ursula Potivar

    ursu1607@gmail,com

    VastaKustuta