Sigma valentinipäeva kingiloos

veebruar 09, 2014

Ma olin juba pikka aega planeerinud mingisugust vahvat kingiloosi sõbrapäeva puhul ja eelmisel nädalal saimegi kokkuleppele minu blogi uue sõbra http://www.naturaalkosmeetika.ee/-ga, kes saatis mulle lahkesti 2 komplekti lauvärve. Ühed neist tutvustasin ära neljapäevases postituses http://iluexpress.blogspot.com/2014/02/tootearvustus-sigma-puuderlauvarvid
Tänasest paneksin aga käima kingiloosi, kus on võimalik endale võita just täpselt need samad tooted ning maiustamiseks lisan pakikesse ka veel imemaitsva Geisha šokolaadi, mis on minu suur lemmik.

Osalemiseks tee nii:
♥Hakka Naturaalkosmeetika.ee jälgijaks Facebooki kaudu SIIN!
♥Hakka Iluexpressi jälgijaks kas blogi paremas küljeribas, Bloglovinis ja/või Facebookis Iluexpress blogi
♥Kirjuta kommentaaridesse oma nimi koos e-mailiga
Lisahääle saamiseks:
♥Jaga kingiloosi Facebookis 

Head loosiõnne, võitja kuulutan välja juba järgmisel pühapäeval (16.02), seega kribina-krabinal osalema! :)

You Might Also Like

24 comments

  1. Helina Välb - helina.valb@gmail.com

    VastaKustuta
  2. jagatud facebookis .
    kristiina.nurm@gmail.com
    kristiina nurm

    VastaKustuta
  3. Liivi Kull
    liivi.kull@gmail.com
    jagatud FB-s

    VastaKustuta
  4. Mari M.
    maripost@hot.ee
    FB-s ka jagatud

    VastaKustuta
  5. Nele Mai Viin
    nelemai.viin@gmail.com

    VastaKustuta
  6. Merit Leppik
    leppikmerit@gmail.com

    VastaKustuta
  7. Emili Jürgen
    emilijyrgen@gmail.com

    VastaKustuta
  8. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  9. pastaccas@gmail.com
    Jagasin FBs: https://www.facebook.com/riina.kranich/posts/10203257637070508?stream_ref=10

    VastaKustuta
  10. Ave-Maarja Tõll
    maarja94@gmail.com

    VastaKustuta
  11. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  12. Jennifer Raal
    jennifer.raal@hotmail.com
    Jagasin facebookis. :)

    VastaKustuta
  13. Sandra Lisbeth Heinlo
    lisbeth.heinlo@gmail.com
    jagasin ka: https://www.facebook.com/sandralisbeth.heinlo/posts/703722609659481?stream_ref=10
    :)

    VastaKustuta
  14. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  15. Galina Aro
    galina.aro@mail.ee

    VastaKustuta
  16. Iris Elisabeth Pihelgas
    iepihelgas@gmail.com

    VastaKustuta